Bildirmək istərdik ki, Bankımız uzun müddətdir ki, “Rovex” şirkəti ilə əməkdaşliq edir. Əməkdaşlıq etdiyimiz dövr ərzində şirkətin öz işinə dəqiqlik, dürüstlük, şəffaflıq və məsuliyyətlə yanaşdığının şahidi olmuşuq. Gələcək dövrdə də “Rovex” şirkəti ilə əməkdaşlığımızı davam etdirməkdən məmnun olacağıq.
Bizim Bankla “Rovex Conmark” şirkəti arasında əməkdaşlıq 2009-cu ildən bu günə kimi davam edir. “Rovex Conmark” şirkəti Respublikamızda fəaliyyət göstərən qiymətləndirmə və qiymətləndirmə şirkətləri arasında özünəməxsus mövqeyi ilə seçilən, öndər şirkətlərdəndir.Şirkətin rəhbəri Rövşən bəy mövcud qiymətləndirmə sferasında professional mütəxəssislərdən biridir.Onun beynəlxalq sertifikata malik olması da bunun sübutudur.Şirkətin iş prinsipində bizləri qane edən vacib amillərdən biri odur ki,qiymətləndirmə subyektinin qiyməti müəyyən olunan zaman şirkətin ekspertləri tərəfindən olduqca dəqiq araşdırmalar aparılır,obyektiv qiymət müəyyən olunur. Girova qoyulan qiymətin obyektivliyi Bank üçün olduqca önəmlidir.
Gələcək fəaliyyətində “Rovex Conmark” şirkətinə uğurlar arzulayırıq.
Bu gün mən şirkətin əməkdaşları ilə işgüzar münasibət qurmağa nail olmuşam, belə ki, Rovşan Babaxanovun yaxşı nəticələr ilə Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası və Azərbaycan Qiymətləndiricilər Cəmiyyəti tərəfindən keçirilmiş professional qiymətləndiricilərin sertifikatlaşdırmasından keçməsi onun professional qabiliyyətinin yüksək olmasının göstəricisidir. Eyni zamanda, BMK tərəfindən layihə çərçivisində işə cəlb olunan şirkətin əməkdaşı olan Əli Məmmədovun yüksək analitik və riyazi biliklərə malik olmasını nümayiş etditmişdir və layihənin işini modelləşdirmişdir. Sizə gələcək fəaliyyətinizdə uqurlar arzu edirəm.
“Rovex Conmark” tərəfindən bizim maliyyə lizinqi məqsədilə verilən avadanlıqların, maşınların və daşınmaz əmlakın qiymətləndirilməsi aparilir. Tam əminliklə deyə bilərəm ki, “Rovex Conmark” şirkəti bu işin öhdəsindən peşəkar şəkildə gəlir və şirkətin bizə göstərdiyi xidmətdən biz tam məmnunuq.
“Rovex” şirkəti Bank VTB (Azərbaycan) ASC ilə fəaliyyəti dövrü ərzində özünü çox professional, məsulıyyətli və vicdanli tərəfdaş kimi göstərmişdir. Bankımızın müştəriləri bu şirkətlə əməkdaşliqdan məmnunluq etmişlər. O cümlədən bankimiz da şirkətin potensial girov predmetlərinin qiymətləndirilməsi işindən həm keyfiyyət, həm də operativlik baximdan razidir.

We would like to note that our Bank has been cooperating with Rovex for a long time. During the period of our cooperation, we witnessed the company's accurate, honest, transparent and responsible approach to its work. We will be happy to continue our cooperation with Rovex in the future.
Cooperation between our Bank and Rovex Conmark has been continuing since 2009. Rovex Conmark is one of the leading companies, which has a distinctive position among valuation and appraising companies in our Republic. Mr. Rovshan, Head of the Company, is one of the professional specialists in the current field of valuation. The fact that he has an international certificate is its proof. One of the important factors that satisfy us in the company's business principle is that when price of a valuation subject is determined, the company's experts make a very precise research, objective price is determined. The objectivity of the mortgaging price is very important for the Bank.
We wish "Rovex Conmark" success in your future activities.
Today, I have managed to build business relations with the employees of the company, as Rovshan Babakhanov's passing professional appraisers' certification held by the International Financial Corporation and Azerbaijan Society of Appraisers with good results is an indicator of his high professionalism. At the same time, the IFC demonstrated high analytical and mathematical knowledge of Ali Mammadov, an employee of the company involved within the project, and modeled the project's work. I wish you success in your future activities.
Rovex Conmark conducts valuation of equipment, machinery and real estate submitted for our financial leasing purposes. I can say with full confidence that Rovex Conmark professionally manages this task and we are fully satisfied with the company's service.
Rovex has shown itself as a very professional, responsible and honest partner during its activity with Bank VTB (Azerbaijan) OJSC. Clients of our Bank were pleased to cooperate with this company. Our bank is also satisfied with the company's potential mortgaging items valuation from the point of quality and operativeness.